Anasayfaya dön
Sosyal Medya

Avrupa İncileri 6 Ülke THY İle Kurban Bayramı Özel

Avrupa İncileri 6 Ülke Ramazan Bayramı

Bilgi ve Rezervasyon
(0850) 707 06 25

1465.33 EUR
1099.00 EUR

den başlayan fiyatlarla

%25 İNDİRİM

En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Kalkışlı
THY ile Gidiş - Dönüş
Yurt Dışı Tur
7 Gece, 8 Gün
Çağrı Merkezimiz

Bir telefon uzağınızdayız
(0850) 707 06 25

%100 Güvenli Online Rezervasyon İmkanı

256 Bit SSL Korumalı Sistemimiz Bulunmaktadır

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kredi kartlarına 3-6-9 taksit imkanıyla rezervasyon

Güvenli Alışveriş

En uygun Fiyatlar

AVRUPA İNCİLERİ 6 ÜLKE

ALMANYA & AVUSTURYA & LİECHTENSTEİN & İSVİÇRE & SLOVENYA & İTALYA

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Kurban Bayramı Özel!!!

16 Haziran 2024 Hareketli

7 Gece / 8 Gün

Münih (1) – Landeck – Vaduz – St. Gallen – Bodensee – Konstanz (1) –Zürih – Luzern –

Milano (2) – Venedik (1) – Salzburg (2)

1.Gün - İSTANBUL – MÜNİH –LANDECK

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30’da buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1629 sayılı uçuşu ile saat 07:25’de Münih’e hareket. Yerel saat ile 09:05’de şehre varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Münih Saray’ı, geçmişte suçluların idam edildiği Marienplatz, Münih belediye binası, Frauenkirche kilisesi, Asam kilisesi ve alışveriş caddesi gezilecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Füssen & İnnsbruck & Neuschwanstein Şatosu turuna katılabilirler (85 EUR). Turumuzun ilk durağı olan Füssen’de şehrin merkezi olarak bilinen Altstadt, şehrin en büyülk kilisesi St. Stephen, dış duvarıyla ünlenmiş Holy Spirit Kilisesi ve şehrin uğrak noktalarından biri olan Stadtbrunnen meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Disneyland’ın ilham kaynağı olan dünyanın en güzel şatolarından biri olarak gösterilen Neuschwansttein Şato’suna hareket ediyoruz. Uçsuz bucaksız yeşilliklerin gölgesini düşürdüğü gölleri ve gerçek dünyayı bir süreliğine arkanızda bırakacağınız patikalarıyla burası gerçek bir masallar ülkesi adeta… Burada verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrası Avusturya’ya doğru yola çıkıyoruz. İnnsbruck’a varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda antik şehir merkezi, Court Kilisesi, Altın çatılı ev, eski Adalet Sarayı, İnssbruck Katedrali ve alışveriş caddesi olarak bilinen Maria-Theresien caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün - LANDECK – VADUZ – ST. GALLEN – BODENSEE – KONSTANZ

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Ardından Vaduz’a hareket. Vaduz şehrine varışımızın ardından Vaduz şehir turu. Görülecek yerler arasında; Lihtenştayn Sanat Müzesi, Hazine Mücevherleri Müzesi, Parlamento Binası, Hükümet Binası ve Vaduz Katedrali bulunmaktadır. Ardından serbest zaman. Turumuz sonrası Konstanz’a doğru yola çıkıyoruz.  Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Kontanz Almanya’nın Baden- Württenberg eyaletinde bulunan bir şehirdir ve İsviçre sınırındadır. Konstanz Gölü’ne kıyısı olan şehir, bu gölün kıyısındaki en büyük şehirdir. Panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; kendinizi tamamen Orta Çağ kentinde gezintiye gibi hissedeceğiniz Eski Şehir Neiderburg, Imperia Heykeli, Mainau Çiçek Adası, Konsey Binası, Pazar yeri, Münster Katedrali ve Eski Şehir Kapısı bulunmaktadır. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Schaffhausen & Ren Şelalesi & Bodensee (60 EUR) turumuza katılabilirler. Milyonlarca turistin, 150 metre 

 

genişlikte ve 23 metre derinlikte Ren nehrinin çılgın sularını görmek için Schaffhausen’e akın ettiği müthiş etkileyici Avrupa’nın en büyük şelalesi Ren şelalesindeyiz. Saniyede 700 bin litre su akan bir şelalenin sesi ile büyüleyici ve eşsiz 
bir deneyim yaşadıktan sonra yola devam ediyoruz. Bodensee Gölü’ne varışımızın ardından Bodensee gölü kenarında akşam yemeğinizi yiyebilir, göl etrafında yürüyüş yapabilir ya da tekne turuna çıkabilirsiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün - KONSTANZ – ZÜRİH– LUZERN – MİLANO

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz.  Ardından Zürih’e hareket. Zürih, İsviçre’nin en büyük kenti olmasının yanı sıra ekonomik ve kültürel açıdan da başkent sayılır. Zürih’e varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Grossmünster Kilisesi, Zürih Sanat Evi, Fraumünster Kilisesi, İsviçre Ulusal Müzesi, St. Peterskirche Kilisesi, Zürih Gölü ve Opera Binası bulunmaktadır. Turumuz sonrası Luzern’e hareket. Luzern’e varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tarihi 1178 yılına dayanan Luzern önceleri bir balıkçı kasabasıyken zamanla bir ticaret şehri hâline gelmiştir.  İsviçrelilerin “Gururlu Şehir” adını verdikleri Luzern turumuzda görülecek yerler arasında; şehrin simgesi Ahşap Chapelle Köprüsü, Jesuit Kilisesi, Musseg Duvarı ve Luzern Aslanı Anıtı bulunmaktadır. Turumuzun ardından, Milano şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden, panoramik Milano şehir turumuz başlıyor. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün - MİLANO

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Verona-Garda-Como Gölü turuna katılabilirler. (90 EUR) Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arena’sı ve benzersiz mimarisiyle Scaligero Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Daha sonra özel otobüsümüzle İtalya'nın en büyük gölü olan Garda Gölü'ne doğru hareket edeceğiz. Kuzey İtalya'daki göller bölgesinin en gözde örneklerinden biri olan Garda Gölü, doğal güzellikleri ve termal sularıyla ünlüdür. Ardından İtalya’nın en büyük üçüncü gölü olması özelliği ile Como Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Alpler’in eteklerinde bulunan buzul kökenli bu göl “Y” harfine veya lades kemiğine benzetilerek yıl boyunca oldukça fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır.  Yeşil ve mavinin buluştuğu bu doğa harikası Como Gölü’nün etrafında kısa bir gezinti yaparak fotoğraf molası veriyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

5.Gün - MİLANO – VENEDİK

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Venedik’e varışımıza istinaden, panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan, Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Murano-Burano Adaları turuna katılabilirler.  (45 EUR) Cam işleme sanatında ustalığını koruyan Murano adasında, cam işleme tekniklerini gördükten sonra, dantel işlemeleri ve rengârenk evleriyle ün yapmış olan, küçük bir balıkçı kasabası olan Renkli Kolye Adası olarak da anılan Burano adasını ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası San Marco meydanına dönüş ve serbest zaman. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün - VENEDİK– SALZBURG

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Salzburg’a yolculuğumuz başlıyor. Yol üzeri dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bled Gölü &Villach turumuza katılabilirler. (70 EUR) Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktası olma özelliğini her daim korumaktadır.  Doğanın insanlığa armağanı, güzelliği dillere destan Bled gölünde yapacağımız yürüyüşte büyülü güzelliği ve huzuru iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Ardından Villach’a doğru yola çıkıyoruz.  Drau Nehri’nin bumerang şeklini aldığı bir bölgede kurulmuş, tarihi bir şehir olan Villach bizleri adeta büyüleyecek. Villach Şehir Müzesi, Landskron Kalesi, St. Jakop Çan Kulesi ve Kilisesi turumuzda görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Mozart’ın şehri Salzburg’a  doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuzda görülecek yerler arasında; Kentin en önemli simgesi Salzburg Kalesi, İhtişamlı saray ve çevresini saran kusursuz güzellikteki Mirabell Sarayı ve Bahçeleri, Mozart’ın doğduğu ev, mimari açıdan hayranlık uyandıran Salzburg Katedrali, Eski Şehir, Salzburg Müzesi, St. Peter Manastırı ve Chapter Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dilerseniz Getreidegasse Caddesinde alışveriş yapabilir ve hoş vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

7.Gün - SALZBURG

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Mondsee & Wolfgansee & Hallstatt turumuza katılabilirler. (75 EUR) Göller bölgesinde manzaraya doyamayacağımız bir gün geçirmek üzere turumuzda ilk durağımız Mondsee. Kelime anlamı ay ışığı olan Mondsee, küçük bir kasaba olmasına rağmen her yıl milyonlarca misafir ağırlamaktadır. Salzburg'un bu şirin kasabası ve gölü Portekizli bir aileye aittir. İkinci durağımız Wolfgangsee, bölgenin en ünlü gölü. Göl, ismini bin yıl önce bölgeye bir kilise yaptığı iddia edilen Aziz Wolfgang'dan almaktadır. Göreceğimiz manzaralar bizleri adeta büyüleyecek. Son durağımız ise Hallstatt Gölü. Dağlarla çevrili olan göl, bizlere eşsiz bir ortam sunuyor. Gölün kıyısında geleneksel Avusturya mimarisinin pek çok örneğine ev sahipliği yapan ünlü Hallstatt köyü yer alıyor. Hallstat, bilgisayarlarımızın ve televizyonlarımızın ekran koruyucusu olarak hep karşımıza çıkmıştır. Orta Çağdan günümüze kadar hiçbir değişikliğe uğramadan kalmış bir tarihi köydür. Çin Hükümeti tarafından Çin sınırları içinde 1 Milyar Dolar harcanarak bir kopyası yapılmıştır. Hallstatt’da yapacağımız yürüyüşümüzün ardından serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

8.Gün - SALZBURG – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Ardından Salzburg havalimanına gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1384 sayılı seferiyle 19.10’da İstanbul’a hareket edeceğiz. 22.40’da şehre varış ve turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz!

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi:

Füssen & İnnsbruck & Neuschwanstein Şatosu Turu (85 EUR)

Schaffhausen & Ren Şelalesi & Bodensee Turu (60 EUR)

Verona-Garda-Como Gölü Turu (90 EUR)

Murano-Burano Adaları Turu (45 EUR)

Bled Gölü &Villach Turu (70 EUR)

Mondsee & Wolfgansee & Hallstatt Turu (75 EUR)

425 Euro yerine 380 Euro!

 

Ekstra Tur Avantajları:  
• 0-2 yaş ücretsiz
• 02-12 yaş %50 indirimlidir. (İndirim miktarı avantajlı tur fiyatı üzerinden kullanılmamaktadır normal fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır)

• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkânı.

 

İptal Güvence Paketi: 50 EUR

(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 16 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs.) iade edilmez.)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

● Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST- MUC / SZG- IST parkurunda uçak biletleri,
● Havalimanı vergileri,
● 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar 
● Programda belirtilen panoramik şehir turları,
● Havalimanı -Otel- Havalimanı transferleri,
● Tüm şehirlerarası transferler, 
● Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

● Yurtdışı çıkış harcı bedeli
● Vize Bedeli 
● Otel Vergileri
● Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
● Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
● Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Genel Şartlar

● otelineode Tour, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
● Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir.
● Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
● Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ ler den fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce otelineode Tour tarafından bilgi verilecektir.
● otelineode Tour, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
● T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan otelineode Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
● T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
● Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
● Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan otelineode Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
● -Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
● -18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
● Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından otelineode Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
● Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
● 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
● Ekstra Turların gün içerisindeki zamanlamaları içerik değişmemek kaydıyla gidilecek yerlerin açılış kapanış ve rezervasyon saatine göre değişiklik gösterebilir.

Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
16 Haziran 2024 - Pazar
3* ve 4* oteller
%25.00
1465,00 EUR  1099.00 EUR
1812,00 EUR  1359.00 EUR
1465,33 EUR  1099.00 EUR
 0 - 2 Yaş 150.00 EUR
 3 - 6 Yaş 1089.00 EUR
 7 - 12 Yaş 1089.00 EUR

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Yorumlar

  • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eligendi, illo! Totam corporis delectus repudiandae sequi blanditiis dolores ipsam, dolorum deleniti perspiciatis minima omnis veniam pariatur aperiam optio. Saepe nemo ab architecto eum? Dolores sequi quos, ducimus nulla quam expedita dolorem laboriosam excepturi officia nobis itaque illo id ipsam voluptate mollitia?

    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
  • 26.08.2022

    Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eos accusamus perspiciatis ipsum saepe laboriosam necessitatibus consectetur, esse at eum consequuntur exercitationem nisi fugit dignissimos dolor, quas dicta, alias beatae rem.

    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.

En Uygun Fiyat Garantisi

Seçili otellerde en uygun fiyat garantisi geçerlidir. En uygun fiyat garantisi ile yaptığınız rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, aynı gün içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Bilgi güvenliğiniz için sunucularımız SSL sertifikalıdır. Ayrıca gelişmiş ve güvenilir yazılım altyapımız sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

İptal Garantisi

Yaptığınız rezervasyonlar rezervasyon tarihine 15 gün kalaya kadar iptal imkanınız bulunmakta. Ek rezervasyon iptal paketi ile bunu 3 gün kalaya kadar çekebilirsiniz.