Anasayfaya dön
Sosyal Medya

Baltık Hazineleri Estonya-Letonya-Litvanya Turu

Estonya-Letonya-Litvanya Turu

Bilgi ve Rezervasyon
(0850) 707 06 25

1712.86 EUR
1199.00 EUR

den başlayan fiyatlarla

%30 İNDİRİM

En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Kalkışlı
THY ile Gidiş - Dönüş
Yurt Dışı Tur
7 Gece, 8 Gün
Çağrı Merkezimiz

Bir telefon uzağınızdayız
(0850) 707 06 25

%100 Güvenli Online Rezervasyon İmkanı

256 Bit SSL Korumalı Sistemimiz Bulunmaktadır

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kredi kartlarına 3-6-9 taksit imkanıyla rezervasyon

Güvenli Alışveriş

En uygun Fiyatlar

BALTIK HAZİNELERİ;

ESTONYA & LETONYA & LİTVANYA

 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Kurban Bayramı Özel!!!

15 Haziran 2024 Hareketli

7 Gece / 8 Gün

Tallinn (3) Riga (2) Vilnius (2)

1.Gün - İSTANBUL – VİLNİUS

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 05.00’da buluşma, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1407 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Vilnius’a hareket.  Yolculuğumuzun ardından saat 10:50’de Vilnius’a varış. Varışımıza istinaden Vilnius panoramik şehir turu. Vilnius'ta 1200'den fazla Orta Çağ dönemine ait yapı ve 48 büyük kilise bulunmaktadır. Neris Nehri kıyısında, 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius turumuz sırasında, Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tüm bu tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfettikten sonra, Subacius Tepesi'nde şehrin panoramik manzarasını fotoğraflamak için mükemmel bir fırsat yakalıyoruz. Ardından, Vilnius'un sembolik yapısı olan Dawn Kapısı'nı ziyaret ederek turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Otelimizde.

2.Gün - VİLNİUS

Otelimizde alınacak sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Trakai turumuza katılabilirler. (50 EUR) Vilnius'a 29 kilometre uzaklıktaki Trakai turumuzda, 15. yüzyılda Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilen Trakai Kalesi ve Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Trakai, birçok gölün bulunduğu, tepelerin ve ormanların arasında muhteşem bir doğa harikası olarak konumlanmıştır. Ayrıca, Trakai aynı zamanda Karaites olarak da bilinen bir Musevi Türk etnik grubunun da evi olarak kabul edilir. Bu etnik grup, hala Trakai'de yaşamakta olup, yaklaşık 300 kişilik bir nüfusa sahiptir. Karaites, Litvanya'ya 14. yüzyılda Crimea'dan Büyük Dük Vytautas'ın savaşçıları olarak getirilmiştir.Litvanya'nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bu tarihi bölgesi aynı zamanda nikah sonrası gelin ve damadın kendilerine uğur getirmesi adına ziyaret ettikleri popüler bir yerdir. Turumuzun ardından Vilnius otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün - VİLNİUS – RİGA

Sabah kahvaltımızın ardından Riga’ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Güzergâh üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Rundale Saray turu (50 EUR). Turumuzda, Avrupa’nın en güzel saraylarından biri olan, 1736-1740 yılları arasında yapımı tamamlanan, Letonya Dükü Ernst Johann’ın yazlık sarayı olarak yaptırılmış Rundale Sarayı’nı keşfedecek ve adeta büyüleneceğiz. Sarayın içi Barok ve Rokoko tarzında inşa edilmişken bahçesi ise Fransız tarzında düzenlenmiştir. Saray turumuzun ardından, Riga’ya yolculuğumuz devam ediyor. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda 1201 yılında kurulan Riga'nın, Old Town denilen eski şehrinin tarihi dokusuna tanık olacağımız önemli yapıları ziyaret edeceğiz. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız Art Nouveau stilinde yapılarıyla süslü sokakları görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. 
Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenenecek olan Lido Center’da Akşam Yemeği (50 EUR). Eski Leton tarzında özel olarak inşa edilmiş ve 5 hektarlık bir alan üzerine kurulu Lido Center hem yetişkinlerin hem de ailelerin hoşça vakit geçirebileceği her daim hem Letonların hem de turistlerin uğrak yeri olan bir mekân. Leton kültürünü ve geleneksel mutfağını yansıtan mekânda özel dekore edilmiş ve 3 katlı, Yaklaşık 500 çeşit yemeğin sunulduğu geniş bir menüye sahip Lido restoran, çocuklara yönelik eğlence parkının yanı sıra, 5.102 metrekare büyüklüğünde Batıklardaki en büyük açık hava yapay buz pateni pisti de bu merkezde yer alıyor.

 

4.Gün - RİGA

Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Sigulda turumuza katılabilirler (50 EUR). Riga’ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya’nın en güzel şehirlerinden kabul edilen turumuzda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi görülecek yerler arasındadır. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Orta Çağ Avrupası’nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri’nden oluşan muhteşem doğası ile bizleri büyüleyecek. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Jurmala turuna katılabilirler (40 EUR). Turumuzda Letonya’nın Baltık Denizi kıyısında yer alan bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya’nın sayfiye bölgesi Jurmala’yı keşfedeceğiz. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri’nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi Jurmala bizleri büyüleyecek ve huzura kavuşturacak… Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz ünlü SPA’larının tadını çıkarabilir, yol boyunca uzanan şirin kafelerinde keyif yapabilirsiniz. 

5.Gün - RİGA – TALLİNN

Sabah kahvaltımızın ardından Tallinn’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Tallinn’e varışımıza istinaden, panoramik şehir turu. Turumuzda en iyi korunmuş orta çağ şehirlerinden biri olarak kabul edilen bu tarihi şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. UNESCO tarafından "Dünya Mirası" olarak koruma altına alınan Tallinn'deki karakteristik tarihi yapılar; Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi'i, Toompea Kalesi'i, Alexander Nevsky Katedrali'i ve Dome Kilisesi'i görülecek yerler arasındadır. Toompea Tepesi'nden şehrin en muhteşem panoramik manzaralarını fotoğraflama şansını da yakaladıktan sonra St. Nicholas Kilisesi'ne doğru ilerliyoruz. Tallinn'de geçirdiğimiz bu unutulmaz gün boyunca, şehrin tarih ve kültür zenginliğini yakından deneyimliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

6.Gün - TALLİNN

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Rocca Al Mare turumuza katılabilirler. (50 EUR) 18. yüzyılı yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi ve köy okulu gibi özgün yapılarla dolu geniş bir alana yayılmış olan bu açık hava müzesi, Estonya'nın tarihine büyüleyici bir yolculuk yapmamızı sağlayacak ayrıca tarih severler ve kültür meraklılarımız için bizlere eşsiz bir deneyim sunacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak akşam yemeğimizi almak üzere Viking köyüne doğru yola çıkacağız. Viking Köyünde Akşam Yemeği (55 EUR). Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

7.Gün - TALLİNN – HELSİNKİ – TALLİNN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Helsinki turumuza katılabilirler (65 EUR). Turumuzda, Hükümet Sarayı, Helsinki Katedrali, Sederholm ve Helsinki Üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Ardından şehrin en eski kısmı olan Senato Meydanı.
Popüler Fin besteciye ve Temppeliaukio Kilisesi'ne adanan Sibelius Anıtı da Helsinki gezimizin en önemli noktalarından 
biri olacak. Ayrıca Finlandiya'dan kalkan banliyö trenleri ve uzun mesafe trenlerinin ana istasyonu olan Helsinki Merkez Tren İstasyonu'nun yanından geçeceğiz. Göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz yerler arasında Kaya Kilise, Kiasma Modern Sanat Müzesi, Başkanlık Sarayı, Uspenski Katedrali (Doğu Ortodoks Kilisesi), Finlandiya Salonu, Pazar Alanı, Ulusal Tiyatro, Opera binası, Olimpik stadyum ve Parlamento Binaları bulunmaktadır. Turumuzun ardından feribot ile Tallin’e geçiyoruz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

8.Gün - TALLİNN – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın sonrası serbest zaman. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Tallinn havaalanına transfer. Türk Havayolları TK1424 sefer sayılı uçuşu ile 19:55’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23:35’te İstanbul havalimanına varış ve turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi:
Helsinki Turu (65 EUR)
Rocca Al Mare Turu (50 EUR)
Viking Köyü’ne Akşam Yemeği Turu (55 EUR)
Lido Center'da Akşam yemeği Turu (50 EUR)
Sigulda Turu (50 EUR)
Jurmala Turu (40 EUR)
Rundale Sarayı Turu (50 EUR)
Trakai Turu (50 EUR)

410 Euro yerine 345 Euro!

Ekstra Tur Avantajları:  
• 0-2 yaş ücretsiz
• 02-12 yaş %50 indirimlidir. (İndirim miktarı avantajlı tur fiyatı üzerinden kullanılmamaktadır normal fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır)
• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkânı.

 
 İptal Güvence Paketi: 50 EUR 
(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 16 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs.) iade edilmez.)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

● Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-VNO / TLL- IST parkurunda uçak biletleri,
● Havalimanı vergileri,
● 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklama,
● Panoramik Tallinn, Riga, Vilnius Şehir turları
● Havalimanı -Otel- Havalimanı transferleri,
● Tüm şehirlerarası transferler, 
● Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 • Ekstra turlar
 • Vize Bedeli
 • Otel Vergileri
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
15 Haziran 2024 - Cumartesi
3* ve 4* oteller
%30.00
1713,00 EUR  1199.00 EUR
2070,00 EUR  1449.00 EUR
1712,86 EUR  1199.00 EUR
 0 - 2 Yaş 150.00 EUR
 3 - 6 Yaş 1189.00 EUR
 7 - 12 Yaş 1189.00 EUR

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Yorumlar

 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eligendi, illo! Totam corporis delectus repudiandae sequi blanditiis dolores ipsam, dolorum deleniti perspiciatis minima omnis veniam pariatur aperiam optio. Saepe nemo ab architecto eum? Dolores sequi quos, ducimus nulla quam expedita dolorem laboriosam excepturi officia nobis itaque illo id ipsam voluptate mollitia?

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • 26.08.2022

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eos accusamus perspiciatis ipsum saepe laboriosam necessitatibus consectetur, esse at eum consequuntur exercitationem nisi fugit dignissimos dolor, quas dicta, alias beatae rem.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.

En Uygun Fiyat Garantisi

Seçili otellerde en uygun fiyat garantisi geçerlidir. En uygun fiyat garantisi ile yaptığınız rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, aynı gün içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Bilgi güvenliğiniz için sunucularımız SSL sertifikalıdır. Ayrıca gelişmiş ve güvenilir yazılım altyapımız sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

İptal Garantisi

Yaptığınız rezervasyonlar rezervasyon tarihine 15 gün kalaya kadar iptal imkanınız bulunmakta. Ek rezervasyon iptal paketi ile bunu 3 gün kalaya kadar çekebilirsiniz.