Anasayfaya dön
Sosyal Medya
TUR

Bansko Kayak Turu 3 Gece Konaklama

Ekonomik Bansko Kayak Turu

Bilgi ve Rezervasyon
(0850) 707 06 25

158.67 EUR
119.00 EUR

den başlayan fiyatlarla

%25 İNDİRİM

En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Kalkışlı
Lüks Otobüs İle Ulaşım
Yurt Dışı Tur
4 Gece, 5 Gün
Çağrı Merkezimiz

Bir telefon uzağınızdayız
(0850) 707 06 25

%100 Güvenli Online Rezervasyon İmkanı

256 Bit SSL Korumalı Sistemimiz Bulunmaktadır

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kredi kartlarına 3-6-9 taksit imkanıyla rezervasyon

Güvenli Alışveriş

En uygun Fiyatlar

Bulgaristan Bansko Kayak Turu

(4 Gece 5 Gün - 3 Gece Konaklamalı)

Sadece Oda – Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon Seçenekleri  
3*- 4* ve 5* Otel Alternatifleri
  Ulaşım Dahil Hizmet  
 

Hareket Tarihleri: 24 Ocak – 31 Ocak – 7 Şubat – 14 Şubat – 21 Şubat – 28 Şubat – 6 Mart

30 Kasım’a Kadar
Erken Rezervasyon Fırsatı!

1.Gün - (Çarşamba)

İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önünden saat 22:00’da ardından Mecidiykoy Polat Holding Önü 22:00’da ve son olarak İncirli Ömür Plaza otobüs duraklarından 23:00’da siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Selimpaşa, Silivri üzerinden E80 otobanını takip ederek Kapıkule sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

2.Gün - (Perşembe)

Gece yolculuğumuzun ardından sabah Bansko ‘ya varış ve otelimize yerleşme. Otellerimizde odaların hazırlanma aşanmasında rehberlerimiz ile anlaşmalı olduğumuz Kayak evine geçiyoruz. Zaman kaybetmemek adına rehberimizin vereceği info ile beraber kayak ekipmanları ve ski  passlarımızı alıp , döviz change işlemlerimizi yapıyoruz.

Kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 72 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler de tam gün kayak keyfini yakalayabilirsiniz.

3.Gün - (Cuma)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Sofya şehir turu veya açık termal havuz turuna katılabilirler. Akşam Konaklama otelimizde.

4.Gün - (Cumartesi)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek aktitelere katılabilirler. Akşam Konaklama otelimizde.

5.Gün - (Pazar)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde hareket ile dönüş yolculuğumuz başlıyor. Plovdiv – Haskovo karayolu  takip edilerek Kapıkule sınır  kapısına varış. Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından İstanbul’a varış ve siz değerli misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

*Not : Acentemizin Bansko’daki tüm tavernalar , restaurantlar , Canlı Müzikli Programlar ve Club’lar ile anlaşması bulunmaktadır.

**Bölgede sizlere eşlik eden rehberlerimize rezervasyon yaptırırsanız % 15-20 indirim sağlanmaktadır.

***Bölgede sizlere eşlik eden rehberlerimizle birlikte indirimli kayak ekipmanı kiralayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • LÜKS OTOBÜSLER İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ ULAŞIM,OTOBÜS İÇERİSİNDE SU İKRAMI
 • SEÇİLEN OTELE GÖRE 3 GECE 4 GÜN YARIM PANSİYON veya ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 • SEÇİLEN PANSİYONA GÖRE OTEL BÜNYESİNDE SABAH VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI , 65 YAŞ ÜSTÜ MİSAFİRLERİMİZDEN 10 € FARK  ALINMAKTADIR.
 • PROFESYONEL VE BÖLGEYE HâKİM TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI  : 150 TL
 • SEYAHAT ve SAĞLIK SİGORTASI  10 € , 65 YAŞ ÜSTÜ MİSAFİRLERİMİZDEN 20 € ALINMAKTADIR.
 • EKSRA TURLAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR , ŞAHSİ HARCAMALAR ,SKİ PASS VE GONDOL ÜCRETLERİ
 • BULGARİSTAN VİZESİ 120 €  veya YUNANİSTAN SCHENGEN VİZE ÜCRETİ : 150 € ( Takribi 15 İş gününde alınmaktadır )

 

 

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk tarihine kaydırabilir.

Notlar

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi ya da Bulgaristan vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Haftalık turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 1 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur otelineode tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce otelineode tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce otelineode tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından otelineode sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan otelineode sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel otelineode tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için otelineode tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden otelineode sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
otelineode hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. otelineode bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fort
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
24 Ocak 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
31 Ocak 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
07 Şubat 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
14 Şubat 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
21 Şubat 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
28 Şubat 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR
Tur Adı ve Otel Adı Tur Adı ve Otel Adı İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Yaşları
06 Mart 2024 - Çarşamba
Bellevue Residence (RO)
%25.00
159,00 EUR  119.00 EUR
265,00 EUR  199.00 EUR
158,67 EUR  119.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 99.00 EUR
 7 - 12 Yaş 99.00 EUR
06 Mart 2024 - Çarşamba
Dream Hotel 4* (BB)
%25.00
239,00 EUR  179.00 EUR
372,00 EUR  279.00 EUR
238,67 EUR  179.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 159.00 EUR
 7 - 12 Yaş 159.00 EUR
06 Mart 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (BB)
%25.00
265,00 EUR  199.00 EUR
385,00 EUR  289.00 EUR
265,33 EUR  199.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 179.00 EUR
 7 - 12 Yaş 179.00 EUR
06 Mart 2024 - Çarşamba
Sunrise Park & SPA 4* (HB)
%25.00
319,00 EUR  239.00 EUR
452,00 EUR  339.00 EUR
318,67 EUR  239.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 219.00 EUR
 7 - 12 Yaş 219.00 EUR
06 Mart 2024 - Çarşamba
Casa Carina Hotel 4* (HB)
%25.00
332,00 EUR  249.00 EUR
492,00 EUR  369.00 EUR
332,00 EUR  249.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 229.00 EUR
 7 - 12 Yaş 229.00 EUR
06 Mart 2024 - Çarşamba
Regnum Bansko Resort 5* (BB)
%25.00
519,00 EUR  389.00 EUR
865,00 EUR  649.00 EUR
518,67 EUR  389.00 EUR
 0 - 2 Yaş Ücretsiz
 3 - 6 Yaş 369.00 EUR
 7 - 12 Yaş 369.00 EUR

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Tur Adı ve Otel Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 1,99 Yaş 7,00 - 11,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 - 6,99 Yaş
2.Çocuk
Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 3 Gece Ankara Çıkışlı Turu Otelleri
969,00 TL
1.199,00 TL
879,00 TL
Alınamaz
799,00 TL
399,00 TL
Rezervasyon Yap

Yorumlar

 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eligendi, illo! Totam corporis delectus repudiandae sequi blanditiis dolores ipsam, dolorum deleniti perspiciatis minima omnis veniam pariatur aperiam optio. Saepe nemo ab architecto eum? Dolores sequi quos, ducimus nulla quam expedita dolorem laboriosam excepturi officia nobis itaque illo id ipsam voluptate mollitia?

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • 26.08.2022

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eos accusamus perspiciatis ipsum saepe laboriosam necessitatibus consectetur, esse at eum consequuntur exercitationem nisi fugit dignissimos dolor, quas dicta, alias beatae rem.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.

En Uygun Fiyat Garantisi

Seçili otellerde en uygun fiyat garantisi geçerlidir. En uygun fiyat garantisi ile yaptığınız rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, aynı gün içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Bilgi güvenliğiniz için sunucularımız SSL sertifikalıdır. Ayrıca gelişmiş ve güvenilir yazılım altyapımız sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

İptal Garantisi

Yaptığınız rezervasyonlar rezervasyon tarihine 15 gün kalaya kadar iptal imkanınız bulunmakta. Ek rezervasyon iptal paketi ile bunu 3 gün kalaya kadar çekebilirsiniz.