Anasayfaya dön
Sosyal Medya
TUR
Hakkımızda

  Dumlu 25 Turizm Seyahat Acentası A Grubu seyahat acentası olarak ( TÜRSAB A – 14101 ) Türk turizminin ve tatil severlerin hizmetinde olan Otelineode.com, turizm sektörünün yenilikçi temsilcisi olarak yurt içinde ve yurt dışında paket tur ve otel konaklama hizmetleri, toplantı ve seminer organizasyonları, şirketlere özel incentive turlar, termal oteller ve kış sezonunda kayak paketleri dahil birçok konuda hizmet vermektedir.

  Misafirlerimizin zamanlarının ve  ödeyecekleri tutarların ne kadar değerli olduğunu ve onu korumanın en az onlar kadar bizimde görevimiz olduğu bilinci ile  www.otelineode.com.tr  ve 0 850 707 06 25 no’ lu çağrı merkezimizi numaramızla sunmuş olduğumuz hizmetlerde  her şey tatil severlerin en doğru tercihi, en kısa sürede yapmaları için düşünülmüştür.

  Türk Turizminde en önemli unsurunun güven olduğu bilinci ve “Şimdi Yerini Ayırt Otelinde Öde”  sloganı ile yola çıkan ve  misafirlerimize sunduğumuz  (şu an için belirli otellerde hizmete sunduğumuz) Tur bedelinizin tamamını otelde ödeyebilirsiniz  ve (yine çoğu otelimizde hayata geçirdiğimiz)  Tur Bedelinizin % 75 ini otelde ödeyebilirsiniz ayrıcalıkları  ile misafirlerimize yeni bir pencere ve tatil anlayışı getirmeyi planlamaktayız.

 Kalite Politikamız
 

• Tüm konaklama süresince; misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
• Yasalara saygılı, güvenilir, hızlı ve kolay rezervasyon hizmetlerini misafirlerimizle buluşturmayı,
• Kalite sistemleri çerçevesinde; tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
• Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi,
• Çalıştığımız tüm otel ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
• Otelineode.com ismini Türkiye genelinde duyurarak ülke Turizmine maksimum katkıyı vermeyi,
• En uygun, en doğru ve en ekonomik konaklama çözümlerini misafirlerimize sunarak daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,
• İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.
 

Vizyonumuz
Misafirlerimizle tam bir uyum içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
 

Misyonumuz
Atacağımız yenilikçi adımlarla sektörün öncü temsilcileri arasında bulunmak.

En Uygun Fiyat Garantisi

Seçili otellerde en uygun fiyat garantisi geçerlidir. En uygun fiyat garantisi ile yaptığınız rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, aynı gün içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Bilgi güvenliğiniz için sunucularımız SSL sertifikalıdır. Ayrıca gelişmiş ve güvenilir yazılım altyapımız sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

İptal Garantisi

Yaptığınız rezervasyonlar rezervasyon tarihine 15 gün kalaya kadar iptal imkanınız bulunmakta. Ek rezervasyon iptal paketi ile bunu 3 gün kalaya kadar çekebilirsiniz.